5 patarimai kaip atskirti originalų iphone 6 ekraną nuo kopijos.

  • Apple logotipas.

Ant abiejų originalaus ekrano jungčių turi būti apple logotipas. Taip pat ant originalaus ekrano stiklo galinės dalies būna atspausdintas apple logotipas. Jei apple logotipo nėra atspausdinto ant stiklo, bet yra ant jungčių – didelė tikimybė, kad ekranas atnaujintas (t. y.  ant originalaus ekrano lcd modulio užklijuotas naujas stiklas). Jei logotipo nėra nei ant jungčių, nei ant stiklo – ekranas neoriginalus.

  • Ekrano jungčių lankstumas.

Originalaus ekrano jungtys yra žymiai minkštesnės ir lankstesnės,  tam kad nebūtų sugadintos ekrano dėjimo metu. Tokių jungčių gamyba kainuoja žymiai brangiau, todėl neoriginalių ekranų jungtys yra žymiai kietesnės, ne tokios lanksčios ir mažiau patvarios.

  • Hidrofobinis stiklas.

Originalaus ekrano stiklas yra padengtas hidrofobine danga, kurios dėka nelieka visas užlašėjęs vanduo susiformuoja į lašą, neužsilaiko ant ekrano stiklo ir nubėga nepalikęs jokių žymių. Labai pigių kopijų ekranai tokia danga nėra padengti ir ant tokio ekrano užlašinus vandens, jis nesusiformuos į lašą ir nubėgdamas paliks žymes.

  •   Ekrano rėmelis.

Originalaus ekrano rėmelis žymiai gražiau įsistato į telefono korpusą, yra mažiau iškilęs iš korpuso.

  • Bendra ekrano išvaizda.

Lyginant vienas prie kito sudėtus originalų ir neoriginalų ekraną – neoriginalus lcd ekrano modulis turi pilkšvą atspalvį, šis atspalvis ypač gerai matosi jei ekranas yra juodas.

Nors šie patarimai orientuoti į iphone 6 originalaus ir neoriginalaus ekranų skirtumus, bet jais naudojantis lengviau atskirsite ir kitų iphone modelių ekranus.

Parašykite komentarą

Skambinti
Nuoroda