fbpx
4.9 ★★★★★
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Search in posts
Search in pages

MacBook Air M3 15″ (2024) Remontas

MacBook Air M3 15″ (2024) Remontas
 • Diagnostika 0€
 • Ekrano keitimas Kainos teirautis
 • Baterijos keitimas Kainos teirautis
 • Krovimo lizdo keitimas Kainos teirautis
 • Klaviatūros keitimas Kainos teirautis
 • Aušinimo sistemos profilaktika Kainos teirautis
 • Operacinės sistemos perrašymas Kainos teirautis
 • Trackpad keitimas Kainos teirautis
 • Touch Bar keitimas Kainos teirautis
 • Plokštės remontas Kainos teirautis
 • Garsiakalbių keitimas Kainos teirautis
 • Drėgmės šalinimas Kainos teirautis
 • Įkroviklio laido keitimas Kainos teirautis
Button Example

Remontas per 1 valandą

MacBook nešiojamų kompiuterių remontą kokybiškai galime atlikti per 1 valandą. Tik rimtesnių nestandartinių gedimų remontas gali užtrukti ilgiau, apie tai Jūs būsite informuoti.

Kurjerio iškvietimas

Kurjerių pagalba, įrenginius remontui, galime surinkti ir iš kitų miestų. Paskambinkite mums ir mes nedelsiant viską išspręsime.

3 mėnesių garantija

MacBook nešiojamų kompiuterių remontui suteikiame 3 mėnesių garantiją.

MacBook Air M3 15″ (2024) ekrano keitimas mūsų salone paprastai užtrunka kelias valandas. Taip pat į nurodytą kainą įeina detalė kartu su pakeitimo darbais.

Taip, MacBook Air M3 15″ (2024) remonto darbams suteikiame 3 mėnesių garantiją. 

Visada susisiekiame su klientu ir deriname ar reikalingas papildomas remontas ir kiek tai kainuos. Atliekant kompleksinį remontą pritaikome nuolaidą.

Taip, taisome. Šie remontai paprastai užtrunka ilgiau nei ekrano keitimas.

Rekomenduojame atlikti MacBook Air M3 15″ (2024) aušinimo sistemos profilaktiką kas metus, kad išvengtumėte kompiuterio perkaitimo.

Gerai supakavę kompiuterį, galite jį atsiųsti kurjeriu ar paštomatu. Detalesnę informaciją rasite skiltyje „SIŲSTI ĮRENGINĮ“.

Apie MacBook Air M3 15″ (2024) remonto paslaugas

Fixas yra specializuota Apple MacBook Air M3 15″ (2024) kompiuterių taisykla Vilniuje. Mūsų patyrę meistrai greitai ir kokybiškai atlieka įvairius MacBook remonto darbus. Dirbame su specializuota įranga ir galime atlikti tiek paprastus, tiek sudėtingus remontus. Jei negalite atvykti į mūsų taisyklą, jūsų įrenginį galime paimti ir pristatyti kurjerio pagalba. Visoms paslaugoms suteikiame garantiją.

Teikiamos paslaugos

Fixas taisykloje gali būti atlikti šie remontai: MacBook Air M3 15″ (2024) ekrano keitimas, MacBook Air M3 15″ (2024) baterijos keitimas, krovimo lizdo keitimas, MacBook Air M3 15″ (2024) klaviatūros keitimas, MacBook Air M3 15″ (2024) aušinimo sistemos profilaktika, operacinės sistemos perrašymas, MacBook Air M3 15″ (2024) trackpad keitimas, MacBook Air M3 15″ (2024) touch bar keitimas, plokštės remontas, garsiakalbių keitimas, drėgmės šalinimas ir įkroviklio laido keitimas.

MacBook Air M3 15″ (2024) baterijos keitimas

Kasdien naudojantis savo MacBook Air M3 15″ (2024) kompiuteriu, stipriai apkraunate savo įrenginio bateriją. Jūsų MacBook Air M3 15″ (2024) baterija laikui bėgant praranda savo talpą ir kompiuteris vis greičiau pradeda išsikrauti. Mūsų specializuotoje taisykloje galime išspręsti šią problemą. Per 1 – 2 valandas greitai ir pigiai pakeisime jūsų MacBook kompiuterio bateriją, kad galėtumėte vėl naudotis kompiuteriu be rūpesčių.

MacBook Air M3 15″ (2024) aušinimo sistemos profilaktika

Norint išvengti kompiuterio perkaitimo, rekomenduojame atlikti aušinimo sistemos profilaktiką kas metus. Kasdien naudojantis MacBook Air M3 15″ (2024) kompiuteriu, aušinimo sistema kaupia dulkes ir nešvarumus, kurie gali trukdyti tinkamam šilumos išsklaidymui. Mūsų specializuotoje taisykloje profesionaliai atliksime aušinimo sistemos profilaktiką: išvalysime dulkes ir pakeisime termopastą. Ši paslauga ne tik apsaugos jūsų kompiuterį nuo perkaitimo, bet ir užtikrins ilgalaikį jo veikimą be trikdžių.

Patikimas MacBook Air M3 15″ (2024) remontas už gerą kainą

Kreipkitės į mus dėl įvairaus MacBook Air M3 15″ (2024) remonto – nuo smulkaus iki rimtesnio. Fixas specializuojasi Apple MacBook kompiuterių remontu ir mūsų klientai dažnai rekomenduoja mus savo pažįstamiems arba palieka teigiamus atsiliepimus internete. Sugrįžtantiems klientams visada pritaikome nuolaidas, garantuodami ne tik gerą kainą, bet ir patikimumą. Dirbame visoje Lietuvoje, Vilniuje mūsų taisykla yra Naujamiestyje, priešais RIMI Hypermarket prekybos centrą. Kurjerio pagalba galime nemokamai paimti jūsų įrenginį ir jį greitai sutaisyti.

Patikėkite savo Apple MacBook specialistams, kurie pasirūpins jūsų įrenginiu greitai ir kokybiškai. Susisiekite su mumis ir mes padėsime išspręsti visus jūsų kompiuterio gedimus!

Skambinti
Nuoroda