Ar verta rinktis Google Pixel telefoną?

Nors nėra tokie populiarūs kaip iPhone ar Samsung telefonai, bet vis daugiau lietuvių renkasi Google Pixel telefonus. Kodėl jie taip sudomino besirenkančius naująjį telefoną?

Google kompanija leidžia operacinę sistemą Android, kurią savo telefonuose ir naudoja tokią, kokią sukūrė, t.y. be jokių papildomų programų ar servisų. Pixel telefonuose sukasi „švarus“ Android, todėl yra užtikrinamas greitas įrenginio veikimas.

Antras, bet ne ką mažiau svarbus kriterijus renkantis šį telefoną yra jo kamera. Pro versijos kameros įvertinimai visada būna aukščiausiose vietose. Dxomark.com atliktais testais, Google Pixel 7 Pro telefono kamerą įvertino geriau nei iPhone 14 Pro serijos telefonų kameras. Šiame top‘e nusileidžia tik vieno telefono kamerai.

Pixel 7 Pro telefonas turi tris galines kameras: 50 MP, f/1.9, 25mm (wide), 48 MP, f/3.5, 120mm (telephoto), 12 MP, f/2.2, 126˚ (ultrawide). Pixel 7 telefonas turi tik dvi kameras: wide ir ultrawide.

Šie telefonai taip pat turi itin kokybiškus AMOLED ekranus. Pro versijoje tai 6.7“ dydžio ir 120Hz ekranas, ne Pro verisjoje, tai 6.3“ 90Hz ekranas.

Tokių AMOLED ekranų savikaina yra gana aukšta, todėl dužus ekranui, remontas kainuotų tikrai ne pigiai. Tokiais atvejais rekomenduojame turėti namų draudimą, kuriame būtų įtrauktas ir jūsų įrenginių draudimas.

Sudaužius tik stiklą, bet išlikus sveikam telefono ekranui, mūsų servisas gali pakeisti tik viršutinį stiklą, taip išsaugant originalią ekrano kokybę, bei sumažinant telefono remonto išlaidas.

Mūsų nuomone, tai geriausias Android telefonas rinkoje už tikrai priimtiną kainą.

Skambinti
Nuoroda