Kaip perkelti kontaktus iš iPhone į Android telefoną?

Nusipirkus naują telefoną, vienas iš pirmųjų žingsnių – informacijos persikėlimas į jį. Jei taip nutiko, kad iki šiol naudojote iPhone, bet nusprendėte išbandyti Android operacinę sistemą, ir į naująjį Android įrenginį norite persikelti tik kontaktus, buvusius jūsų iPhone telefone – pateikiame būdus, kaip tai padaryti.

  • Pirmas būdas – kontaktų perkėlimas naudojant jūsų Google paskyrą:

Norint pilnai naudotis naujuoju Android telefonu, įrenginyje reikia prijungti savo Google paskyrą. Taigi pirmiausia naująjį įrenginį sujunkite su savo Google paskyra, o jei tokios paskyros neturite – ją susikurkite (tai galite padaryti paspaudę nuorodą – https://accounts.google.com/SignUp?hl=lt).

Susikūrę ir prijungę paskyrą Android įrenginyje, pasiimkite savo senąjį iPhone ir eikite į settings >> Accounts & Passwords >> Add Account – pridėkite Android įrenginyje prijungtą Google paskyrą. Pridėję paskyrą pasirinkite kontaktų sinchronizavimą. Pradėję sinchronizavimą palikite iPhone telefone įjungtą interneto ryšį.  Deja, bet iPhone nepraneš, kada bus baigtas sinchronizavimas ir visi jūsų kontaktai atsiras naujajame Android telefone. Sinchronizavimo eigą galite stebėti paspaudę nuorodą – https://contacts.google.com/u/0/preview/all ir prisijungę su savo paskyra.

  • Antras būdas – kontaktų perkėlimas naudojant iCloud.

Norint naudotis šiuo būdu, jūsų iPhone telefonas turi būti prijungtas prie iCloud paskyros.  Jei telefonas prijungtas prie iCloud paskyros, einate į settings >> Accounts & Passwords >> iCloud, ir čia ties kontaktais paslenkate žymeklį (išmeta lentelę “Your contacts will be merged with iCloud”, spaudžiate “Merge”). Atlikę šiuos žingsnius, naudodamiesi kompiuterio naršykle eikite į www.icloud.com, ir prisijunkite prie savo iCloud paskyros. Prisijungę eikite į Contacts, įėję į Contacts, apatiniame kairiame kampe matysite dantratį primenančią ikonėlę, paspauskite ant jos ir pasirinkite „Select All“. Pažymėję visus kontaktus, dar kartą spauskite ant minėtos ikonėlės ir dabar pasirinkite „Export Vcard“. Toliau eikite į www.gmail.com, čia prisijunkite prie savo Google paskyros, prisijungę spauskite „Gmail“ >> Kontaktai. Būdami kontaktų puslapyje, kairėje ekrano pusėje matysite pasirinkimų variantus, ten spauskite „Daugiau“ ir „Importuoti“. Paspaudę importuoti, pasirinkite „Vcard“, kurią eksportavote iš savo iCloud paskyros. Kai baigsis perkėlimo procesas, Gmail paskyroje matysite visus perkeltus savo kontaktus. Prijunkite šią paskyrą savo Android įrenginyje ir visi kontaktai atsiras naujajame telefone.

Parašykite komentarą

Skambinti
Nuoroda