fbpx
4.9 ★★★★★
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Search in posts
Search in pages

Apple iPhone remontas

Kokybiškas iPhone remontas

Suprantame, koks svarbus iPhone įrenginys yra Jūsų kasdieniame gyvenime, todėl stengiamės užtikrinti aukščiausią remonto kokybę ir atidumą Jūsų telefono atkūrimui. Siūlome remonto paslaugas visiems iPhone modeliams, įskaitant naujausius ir senesnius modelius. Nesvarbu, ar turite iPhone įtrūkusį ekraną, baterijos problemų ar kamerų gedimus, Jūsų gedimą panaikinsime.

Mūsų paslaugų spektras iPhone remonto srityje yra labai įvairus:

Apple iPhone baterijos keitimas – tai viena iš dažniausiai atliekamų paslaugų. Su laiku baterija gali prarasti savo pajėgumą. Atliekame greitą ir profesionalų baterijos keitimą, kad Jūsų iPhone vėl galėtų būti efektyviai naudojamas.
Stikliuko keitimas iPhone ekranui. Nepriklausomai nuo to, ar turite įtrūkusį ekraną arba jis nebejautrus prisilietimams, atliksime stikliuko keitimą taip, kad Jūsų iPhone vėl atrodys ir veiks kaip naujas.
Garsiakalbio remontas. Jei pastebėjote, kad garso kokybė nebe tokia gera arba Jūsų iPhone garsiakalbis visai neveikia, mes galime tai greitai ištaisyti.
Remontuojame ir įvairius mygtukus, įskaitant užrakinimo / atrakinimo mygtuką, garso įjungimo / išjungimo mygtuką bei reguliavimo mygtuką. Jei pastebėjote, kad kuri nors iš šių funkcijų veikia netinkamai, atliksime atitinkamų mygtukų keitimą, kad Jūsų iPhone būtų visiškai funkcionalus.
Atliekame ne tik iPhone remontą, bet ir teikiame išsamią diagnostiką, konsultacijas ir patarimus dėl Jūsų iPhone naudojimo. Jei turite klausimų apie Jūsų įrenginį arba norite gauti rekomendacijas, su malonumu jums padėsime.

Per kiek laiko bus atliktas iPhone remontas?

Vienas iš mūsų didžiausių privalumų yra tai, kad remontą atliekame labai greitai. Remontą atliekame vietoje, todėl darbus atlikti dažniausiai galime per 1-3 valandas. Naudojame tik originalias arba aukštos kokybės dalis remontui.
Suprantame, kad Jūsų iPhone yra brangus ir vertingas prietaisas, todėl stengiamės užtikrinti, kad jis būtų atkurtas profesionaliai ir siūlome iki vienerių metų garantiją atliktiems darbams. Tai reiškia, kad jei po remonto kyla bet kokios problemos ar defektai, mes juos tvarkome nemokamai. Jūsų pasitenkinimas mūsų teikiamomis paslaugomis yra mūsų prioritetinis tikslas.

Kur atliekamas iPhone įrenginių remontas?

Jei Jums reikalingas iPhone remontas ir patogu iš karto atvykti į iPhone taisyklą Vilniuje, Kedrų g. 5, lauksime Jūsų. Taip pat siūlome kurjerio iškvietimą, jei esate iš kito miesto. Esame pasiruošę atsakyti į Jūsų klausimus, suteikti patarimus ir padėti Jums rasti tinkamiausią sprendimą remontui, kad Jūsų iPhone būtų atkurtas profesionaliai.

Skambinti
Nuoroda