fbpx
4.9 ★★★★★
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Search in posts
Search in pages

iPhone 11 Pro Max Remontas

iPhone 11 Pro Max Remontas
 • Diagnostika 0€
 • Ekrano keitimas (Originalus) 229€
 • Ekrano keitimas (Analogas) 109€
 • Stiklo keitimas 139€
 • Baterijos keitimas (Analogas) 59€
 • Baterijos keitimas (Analogas)* 89€

  Be pranešimo apie pakeistą bateriją.

 • Nugarėlės keitimas 89€
 • Kameros stikliuko keitimas 29€
 • Galinės kameros keitimas 100€
 • Priekinės kameros keitimas 80€
 • Face ID remontas 80€
 • Krovimo lizdo keitimas 80€
Button Example

Remontas per 1 valandą

iPhone telefonų remontą kokybiškai galime atlikti per 1 valandą. Tik rimtesnių nestandartinių gedimų remontas gali užtrukti ilgiau, apie tai Jūs būsite informuoti.

Pakaitinis telefonas

Jeigu yra būtinybė, remonto laikotorpiui, nemokamai galime suteikti pakaitinį mobilųjį telefoną

Kurjerio iškvietimas

Kurjerių pagalba, įrenginius remontui, galime surinkti ir iš kitų miestų. Paskambinkite mums ir mes nedelsiant viską išspręsime.

12 mėnesių garantija

iPhone stiklo keitimui ir originalaus ekrano keitimui suteikiame net 12 mėnesių garantiją, o ekrano analogui suteiksime 3 mėnesių garantiją.

iPhone 11 Pro Max stiklo ar ekrano keitimas paprastai atliekamas per 1-3 valandas,  galinio dangtelio keitimas per 2-4 valandas, o baterijos keitimas per 1-2 valandas. Darbus atliekame vietoje, todėl orientuojamės į greitą ir kokybišką darbų atlikimą.

Taip, iPhone 11 Pro Max stiklo ir originalaus ekrano keitimui suteikiame 1 metų garantiją. Visiems kitiems darbams suteikiame 3 mėnesių garantiją. 

Taip, galime pakeisti Jūsų Apple iPhone 11 Pro Max telefono bateriją į originalią. Šis procesas trunka ilgiau, negu baterijos pakeitimas į analogo variantą. Jums pasikreipus paprašome Jūsų iPhone telefono serijinio numerio bei išankstinio apmokėjimo už bateriją ir jos keitimą, tuomet iš Apple, pagal Jūsų pateiktą serijinį numerį užsakome bateriją, kuri yra pririšta būtent Jūsų telefonui. Ji atsiunčiama per 1-5 dienas, tuomet jai atvykus per 1-2h pakeičiame senąją naująja. 

Taip, galime pakeisti iPhone 11 Pro Max kameros stikliuką. Jam sudužus rekomenduojame užsiklijuoti pažeistą stikliuką su lipnia juosta, kad į vidų nepatektų dulkių ar kitokio purvo ir nebūtų pažeista kamera, taip išvengsite didesnių investicijų. 

Atitinkamais atvejais viso ekrano keitimo gali būti išvengta, pakeičiant tik ekrano stikliuką. iPhone 11 Pro Max ekrano stikliuką galima pakeisti tik tada, jei ekranas neturi jokių dėmių, taškų, spalvotų linijų ir jei jis nemirga. Taip pat ekranas turi būti originalus.  

Nesuprastės, nes išlieka jūsų originalus ekranas.

Taip, pakaitinis telefonas nemokamai suteikiamas visam remonto laikotarpiui.

Po ekrano arba stikliuko keitimo visada rekomenduojame savo klientams užsiklijuoti apsauginį stiklą. Papildomas apsauginis sluoksnis apsaugos jūsų įrenginį nuo įbrėžimų, bei sumažins tikimybę dužti smūgio metu. Tai nedidelė investicija, kuri padės sutaupyti ateityje.

Apie iPhone 11 Pro Max telefono remontą

Fixas yra specializuota Iphone ir kitų telekomunikacijos elektronikos įrenginių gamintojų taisykla Vilniuje, greitai ir kokybiškai keičiame skilusius telefonų ir kitų įrenginių stiklus ir ekranus. Pas mus dirba didelę patirtį sukaupę remonto meistrai, dirbame su specializuota įranga, atliekame įvairius remonto darbus, įrenginį kurjerio pagalba galime iš Jūsų atsivežti pas save, taip pat remonto darbams suteikiame garantiją.

Fixas taisykloje gali būti atlikti šie remontai: iPhone 11 Pro Max stikliuko keitimas, iPhone 11 Pro Max akumuliatoriaus keitimas, iPhone 11 Pro Max baterijos keitimas, mygtukų ar kameros keitimas, krovimo lizdo šleifo bei visų kitų komponentų remontai ar pakeitimai. Visuomet nemokamai atliekame diagnostiką, tuomet efektyviai nustatę telefono problemas, galime rasti sprendimus, kaip jas pašalinti. Taip pat esant poreikiui visam remonto laikotarpiui galime pasiūlyti pakaitinį telefoną.

iPhone 11 Pro Max ekrano keitimas

iPhone 11 Pro Max ekrano įskilimas, sudužimas ar kitoks ekrano pažeidimas – mūsų taisykloje tai gali būti sutvarkyta. Jei buvo pažeistas ekranas, galime jį pakeisti nauju arba analogu, tačiau dažniausiai būna reikalingas ne ekrano, o tik iPhone 11 Pro Max stikliuko keitimas. Tam tikrais atvejais galima išvengti viso ekrano keitimo, pakeičiant tik ekrano stikliuką. iPhone 11 Pro Max ekrano stikliuką galima pakeisti tik tada, kai ekrane nėra dėmių, taškų, spalvotų linijų ir jis nemirga. Be to, ekranas turi būti originalus.

iPhone 11 Pro Max baterijos keitimas

Kasdien naudojantis savo iPhone 11 Pro Max telefonu Jūs stipriai apkraunate savo telefono bateriją. Jūsų telefono akumuliatorius laikui bėgant praranda savo talpą ir Jums vis greičiau pradeda išsikrauti. Mes savo specializuotoje taisykloje galime išspręsti šią problemą. Per 1 – 2 valandas galime pakeisti greitai ir pigiai Jūsų iPhone 11 Pro Max telefono bateriją. Prireikus remonto laikui suteikiame pakaitinį telefoną.

Patikimas iPhone 11 Pro Max remontas gera kaina

Kreipkitės pas mus jei prireikė įvairaus iPhone 11 Pro Max remonto – smulkaus ar rimtesnio. Fixas mobiliųjų telefonų taisykla specializuojasi Apple iPhone telefonų bei kitų įrenginių remontu. Vis daugiau klientų mus rekomenduoja savo pažįstamiems arba palieka teigiamus atsiliepimus internete. Sugrįžtantiems klientams visada pritaikome nuolaidas. Tad galime garantuoti ne tik gerą kainą, bet ir patikimumą. Dirbame visoje Lietuvoje, Vilniuje dirbame Naujamiestyje, priešais RIMI Hypermarket prekybos centrą, o kituose miestuose kurjerio pagalba nemokamai galime iš Jūsų pasiimti telefoną ir jį greitai sutaisyti.

Skambinti
Nuoroda