fbpx
4.9 ★★★★★
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Search in posts
Search in pages

Apple Watch remontas

Kokybiškas Apple Watch remontas

Suprantame, koks svarbus Apple Watch įrenginys yra jūsų kasdieniame gyvenime, todėl stengiamės užtikrinti aukščiausią remonto kokybę ir atidumą jūsų laikrodžio atkūrimui. Siūlome remonto paslaugas visiems Apple Watch modeliams, įskaitant naujausius ir senesnius modelius. Nesvarbu, ar turite Apple Watch su įtrūkusiu ekranu ar baterijos problemų – Jūsų gedimą panaikinsime.

Mūsų paslaugų spektras Apple Watch remonto srityje yra labai įvairus:

Apple Watch baterijos keitimas – tai viena iš dažniausiai atliekamų paslaugų. Su laiku baterija gali prarasti savo pajėgumą. Atliekame greitą ir profesionalų baterijos keitimą, kad jūsų Apple Watch vėl galėtų būti efektyviai naudojamas.

Stikliuko keitimas Apple Watch ekranui. Nepriklausomai nuo to, ar turite įtrūkusį ekraną arba jis nebejautrus prisilietimams, atliksime stikliuko keitimą taip, kad jūsų Apple Watch vėl atrodys ir veiks kaip naujas.
Remontuojame ir įvairius mygtukus, įskaitant užrakinimo / atrakinimo mygtuką, garso įjungimo / išjungimo mygtuką bei reguliavimo mygtuką. Jei pastebėjote, kad kuri nors iš šių funkcijų veikia netinkamai, atliksime atitinkamų mygtukų keitimą, kad jūsų Apple Watch būtų visiškai funkcionalus.
Atliekame ne tik Apple Watch remontą, bet ir teikiame išsamią diagnostiką, konsultacijas ir patarimus dėl jūsų Apple Watch naudojimo. Jei turite klausimų apie jūsų įrenginį arba norite gauti rekomendacijas, su malonumu jums padėsime.

Per kiek laiko bus atliktas Apple Watch remontas?

Vienas iš mūsų didžiausių privalumų yra tai, kad remontą atliekame labai greitai. Remontą atliekame vietoje, todėl darbus atlikti dažniausiai galime per 1-3 valandas. Naudojame tik originalias arba aukštos kokybės dalis remontui.
Suprantame, kad jūsų Apple Watch yra brangus ir vertingas prietaisas, todėl stengiamės užtikrinti, kad jis būtų atkurtas profesionaliai ir siūlome iki vienerių metų garantiją atliktiems darbams. Tai reiškia, kad jei po remonto kyla bet kokios problemos ar defektai, mes juos tvarkome nemokamai. Jūsų pasitenkinimas mūsų teikiamomis paslaugomis yra mūsų prioritetinis tikslas.

Kur atliekamas Apple Watch įrenginių remontas?

Jei jums reikalingas Apple Watch remontas ir patogu iš karto atvykti į taisyklą Vilniuje, Kedrų g. 5, lauksime Jūsų. Taip pat siūlome kurjerio iškvietimą, jei esate iš kito miesto. Esame pasiruošę atsakyti į jūsų klausimus, suteikti patarimus ir padėti jums rasti tinkamiausią sprendimą remontui, kad jūsų Apple Watch būtų sutvarkytas profesionaliai.

Skambinti
Nuoroda