Patarimai, kaip apsaugoti naują telefoną

Nusipirkę naują telefoną norime kuo ilgiau jį išlaikyti puikios būklės bei apsaugoti nuo ekrano dūžių ar kitų pažeidimų. Pateikiame kelis patarimus, kaip tai geriausiai padaryti.

  1. Įsigykite savo naujam telefonui dėklą. Šiuo metu dėklų pasiūla yra itin didelė – galiniai dėklai, bamperiai, dėklai knygelės, visą telefoną dengiantys dėklai. Norintiems apsaugoti telefono nugarėlę puikus pasirinkimas galiniai dėklai, šių dėklų trūkumas – minimaliai apsaugomas telefono ekranas. Dėklai knygelės bei visą telefoną dengiantys dėklai ypač tinka žmonėms nemėgstantiems apsauginių ekrano stiklų ar plėvelių, kadangi šie dėklai apsaugo ne tik telefono nugarėlę, bet ir ekraną. Bamperiai labiausiai tinka telefono korpuso apsaugai, tačiau jie prastai apsaugo telefono galinę dalį bei ekraną. Specialūs dėklai aktyviam laisvalaikiui, sportuojantiems – dėklas ant rankos, plaukiojantiems baidarėmis ar užsiiminėjantiems kitu vandens sportu – dėklai atsparūs vandeniui.
  2. Apsauginiai stiklai ar plėvelės. Itin populiari telefonų ekranų apsauga, kadangi geras grūdintas stiklas dažniausiai apsaugo telefono ekraną nuo dūžio bei puikiai gelbsti išvengiant telefono ekrano įrėžimų. Apsauginės plėvelės alternatyva nemėgstantiems apsauginių stiklų, tačiau jos žymiai prasčiau apsaugo nuo galimo telefono ekrano dūžio. Žmonėms , kurie nemėgsta nei stiklų nei plėvėlių, bet nenori greitai suraižyti naujo telefono ekrano, siūlome ekraną dengti NANO danga, kuri suteikia apsaugą nuo įrėžimų.
  3. Telefono draudimas. Dauguma telefonų salonų siūlo drausti naujai įsigytą įrenginį, o kai kurie gamintojai netgi suteikia nemokamą telefono draudimą tam tikram laikui. Draudimo trūkumai – dažniausiai sudaužius ar kitaip pažeidus telefoną reikia sumokėti franšizę, kuri kartais siekia ar viršija telefono ekrano remonto kainą neautorizuotame servise. Draudimo privalumai – suremontavus telefoną per draudimą išlieka telefono garantija ( jei garantinis laikotarpis dar nepasibaigęs).
  4. Būsto ir turto draudimas. Draudžiant būstą bei turtą į draudžiamų daiktų sąrašą galima įtraukti ir naujai įsigytą įrenginį. Šio draudimo privalumai ir trūkumai tie patys kaip ir vien tik telefono draudimo.

Taigi vien tik įsigiję dėklą ir apsauginį stiklą ar plėvelę apsaugosite savo telefoną nuo nepageidaujamų įrėžimų bei sumažinsite tikimybę telefono stiklo ar galinės dalies dūžimui. O negailintys ir didesnių investicijų, apsidraudę savo įrenginį, bus ramūs ir dūžio ar kito pažeidimo atveju.

Dėklas ir ekrano apsaugas rasite mūsų elektroninėje parduotuvėje iCover.lt

Paieškoje įveskite savo telefono modelį ir išsirinkite iš gausybės pasiūlymų.

Parašykite komentarą

Skambinti
Nuoroda