Kaip sukurti GIF paveikslėlius su iPhone

Paskutiniu metu GIF paveikslėliai smarkiai išpopuliarėjo, jų pilna visuose socialiniuose tinkluose, smagiais GIF dalinamės vieni su kitais. Taigi jei naudojatės iPhone telefonu ir dar neatradote kaip galėtumėte patys sukurti GIF, mes Jums pagelbėsime, pateikdami gidą kaip tai padaryti. Vienintelis trūkumas, kad šiuo būdu sukurti GIF paveikslėlį gali tik tie iPhone savininkai kurių telefonai palaiko live photos funkciją (iPhone SE, 6s, 6s plus, ir kiti naujesni modeliai).
1. Įjungiame live photos funkciją Jūsų telefone (jei ji įjungta įėję į kamerą matome geltoną rutuliuką šalia blykstės ikonėlės, jei neįjungta paspaudžiame ant šios ikonėlės ir įjungiame).


2. Iš app store parsisiunčiame programėlę reikalingą GIF kūrimui – https://itunes.apple.com/us/app/motion-stills-create-live/id1086172168?mt=8
3. Parsisiuntę ir sulaukę kol programėlė įsirašys, ją atsidarome.
4. Atsidarę programėlę matysime visas savo kada nors darytas live photos, arba tiesiai iš programėlės galėsime fotografuoti ir kurti naują GIF.
5. Suredagavę savo GIF paveikslėlį jį galime iškart kažkam persiųsti ar išsaugoti prie visų nuotraukų (nuotraukose rodys kaip live photo, tačiau persiuntus kitam žmogui, žmogus jau gaus GIF formato paveikslėlį).
Štai ir viskas, nuo šiol galėsite patys kurti savo GIF paveikslėlius ir dalintis jais su kitais.

Parašykite komentarą

Skambinti
Nuoroda