fbpx
4.9 ★★★★★

Kodėl gali nesikrauti Jūsų iPhone?

Nesikrauna Jūsų iPhone? Žemiau pateikiamos dažniausios priežastys kodėl nesikrauna iPhone ir šių priežasčių sprendimo būdai.

  • Krovimo lizde patekę dulkių, ar kitų nešvarumų, dėl ko nėra gero kontakto tarp laido ir lizdo kontaktų.

Tai viena dažniausių priežasčių dėl ko gali nesikrauti ar prastai krautis Jūsų telefonas. Sprendimo būdas paprastas – lizdo išvalymas prapučiant dulkes, ar iškrapštant nešvarumus dantų krapštuku ar kitu smulkiu daiktu. Taip pat verta pavalyti ir pačio krovimo laido kontaktus.

  • Sugedęs įkroviklis ar laidas.

Taip pat gana dažna priežastis, kai laidas per ilgą naudojimą nusidėvi ir nebėra gero kontakto (ypač jei laidas jau buvo keistas į pigų kinietišką). Sprendimas: pabandykite krauti su kitu laidu ar kitu krovimo blokeliu (įsitikinkite, kad tiek laidas tiek blokelis, kuriuos bandote, tikrai geri). Jei su kitu laidu ar blokeliu krauna gerai – metas keisti laidą ar blokelį – kuriuos galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje.

  • Programinės įrangos klaida sąlygojanti blogą krovimą ar nekrovimą.

Sprendimo būdas –  perkraukite telefoną – laikykite home ir įjungimo mygtuką nuspaudę kol pasirodys obuolio ženklas (iPhone 7 galite perkrauti laikydami įjungimo ir garso mažinimo mygtukus).

  • Jei pakeitus laidą/blokelį, perkrovus telefoną, ir išvalius lizdą Jūsų telefonas ir toliau nesikrauna ar kraunasi prastai, ar jaučiamas laisvumas įkišus laidą į krovimo lizdą, didelė tikimybė, kad sugedo ar susidevėjo Jūsų iPhone krovimo lizdas. Dėl gedimo nustatymo ir remonto galite kreiptis į mūsų servisą.
  • Taip pat nesikrovimą/prastą krovimąsi gali sąlygoti ir baterijos nusidėvėjimas. Jei Jūsų iphone greit išsikrauna, išsijungia esant 20-30% įkrovimui, ir įjungus krautis lėtai kraunasi – tai ženklai, kad dėl šių sutrikimų kalta baterija ir atėjo laikas ją pakeisti į naują.
  • Viena iš retesnių priežasčių, dėl ko gali nesikrauti Jūsų telefonas – sugedęs plokštės chipas atsakingas už krovimąsi. Jei nei vienas iš aukšiau išvardintų sprendimo būdų nepašalino problemos, nemaža tikimybė, kad bėda bus plokštėje. Tokiu atveju patartina nešti telefoną į servisą detalesnei diagnostikai.

Parašykite komentarą

Skambinti
Nuoroda