fbpx
4.9 ★★★★★
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Search in posts
Search in pages

Huawei MediaPad T5 (2018) Remontas

Huawei MediaPad T5 (2018) Remontas
  • Diagnostika 0€
  • Ekrano keitimas (Originalus) 105€
  • Ekrano keitimas (Analogas) Kainos teirautis
  • Stiklo keitimas Kainos teirautis
  • Baterijos keitimas (Analogas) Kainos teirautis
  • Baterijos keitimas (Originali) Kainos teirautis
  • Krovimo lizdo keitimas Kainos teirautis
Button Example

Remontas per 1 valandą

Huawei Pad planšečių remontą kokybiškai galime atlikti per 1 valandą. Tik rimtesnių nestandartinių gedimų remontas gali užtrukti ilgiau, apie tai Jūs būsite informuoti.

Kurjerio iškvietimas

Kurjerių pagalba, įrenginius remontui, galime surinkti ir iš kitų miestų. Paskambinkite mums ir mes nedelsiant viską išspręsime.

3 mėnesių garantija

Huawei Pad remontui suteikiame 3 mėnesių garantiją.

Huawei MediaPad T5 (2018) (AGS2-W09) stiklo ar ekrano keitimas paprastai atliekamas per 1-3 valandas, o baterijos keitimas per 1-2 valandas. Darbus atliekame vietoje, todėl orientuojamės į greitą ir kokybišką darbų atlikimą.

Taip, Huawei MediaPad T5 (2018) (AGS2-W09) remonto darbams suteikiame 3 mėnesių garantiją. 

Taip, galime pakeisti Huawei MediaPad T5 (2018) (AGS2-W09) kameros stikliuką. Jam sudužus rekomenduojame užsiklijuoti pažeistą stikliuką su lipnia juosta, kad į vidų nepatektų dulkių ar kitokio purvo ir nebūtų pažeista kamera, taip išvengsite didesnių investicijų. 

Atitinkamais atvejais viso ekrano keitimo gali būti išvengta, pakeičiant tik ekrano stikliuką. Huawei MediaPad T5 (2018) (AGS2-W09) ekrano stikliuką galima pakeisti tik tada, jei ekranas neturi jokių dėmių, taškų, spalvotų linijų ir jei jis nemirga. Taip pat ekranas turi būti originalus.  

Nesuprastės, nes išlieka jūsų originalus ekranas.

Po ekrano arba stikliuko keitimo visada rekomenduojame savo klientams užsiklijuoti apsauginį stiklą. Papildomas apsauginis sluoksnis apsaugos jūsų įrenginį nuo įbrėžimų, bei sumažins tikimybę dužti smūgio metu. Tai nedidelė investicija, kuri padės sutaupyti ateityje.

Apie Huawei Pad planšetės remontą

Fixas yra specializuota Huawei Pad ir kitų telekomunikacijos elektronikos įrenginių gamintojų taisykla Vilniuje, greitai ir kokybiškai keičiame skilusius planšečių ir kitų įrenginių stiklus ir ekranus. Pas mus dirba didelę patirtį sukaupę remonto meistrai, dirbame su specializuota įranga, atliekame įvairius remonto darbus, įrenginį kurjerio pagalba galime iš Jūsų atsivežti pas save, taip pat remonto darbams suteikiame garantiją.

Fixas taisykloje gali būti atlikti šie remontai: Huawei MediaPad T5 (2018) (AGS2-W09) stikliuko keitimas, Huawei MediaPad T5 (2018) (AGS2-W09) akumuliatoriaus keitimas, Huawei MediaPad T5 (2018) (AGS2-W09) mygtukų keitimas, Huawei MediaPad T5 (2018) (AGS2-W09) krovimo lizdo šleifo bei visų kitų Huawei MediaPad T5 (2018) (AGS2-W09) komponentų remontai ar pakeitimai. Visuomet nemokamai atliekame diagnostiką, tuomet efektyviai nustatę Huawei MediaPad T5 (2018) (AGS2-W09) planšetės problemas, galime rasti sprendimus, kaip jas pašalinti. 

Huawei Pad ekrano keitimas

Huawei MediaPad T5 (2018) (AGS2-W09) ekrano įskilimas, sudužimas ar kitoks ekrano pažeidimas – mūsų taisykloje tai gali būti sutvarkyta. Jei buvo pažeistas Huawei MediaPad T5 (2018) (AGS2-W09) ekranas, galime jį pakeisti nauju arba analogu, tačiau dažniausiai būna reikalingas ne ekrano, o tik Huawei MediaPad T5 (2018) (AGS2-W09) stikliuko keitimas. Tam tikrais atvejais galima išvengti viso ekrano keitimo, pakeičiant tik ekrano stikliuką. Huawei MediaPad T5 (2018) (AGS2-W09) ekrano stikliuką galima pakeisti tik tada, kai ekrane nėra dėmių, taškų, spalvotų linijų ir jis nemirga. Be to, ekranas turi būti originalus.

Huawei Pad baterijos keitimas

Kasdien naudojantis savo Huawei MediaPad T5 (2018) (AGS2-W09) planšete Jūs stipriai apkraunate savo įrenginio bateriją. Jūsų Huawei MediaPad T5 (2018) (AGS2-W09) planšetės akumuliatorius laikui bėgant praranda savo talpą ir Jums vis greičiau pradeda išsikrauti. Mes savo specializuotoje taisykloje galime išspręsti šią problemą. Per 1 – 2 valandas galime pakeisti greitai ir pigiai Jūsų Huawei MediaPad T5 (2018) (AGS2-W09) planšetės bateriją.

Patikimas Huawei Pad remontas gera kaina

Kreipkitės pas mus jei prireikė įvairaus Huawei MediaPad T5 (2018) (AGS2-W09) remonto – smulkaus ar rimtesnio. Fixas mobiliųjų įrenginių taisykla specializuojasi Huawei Pad planšečių bei kitų įrenginių remontu. Vis daugiau klientų mus rekomenduoja savo pažįstamiems arba palieka teigiamus atsiliepimus internete. Sugrįžtantiems klientams visada pritaikome nuolaidas. Tad galime garantuoti ne tik gerą kainą, bet ir patikimumą. Dirbame visoje Lietuvoje, Vilniuje dirbame Naujamiestyje, priešais RIMI Hypermarket prekybos centrą, o kituose miestuose kurjerio pagalba nemokamai galime iš Jūsų pasiimti įrenginį ir jį greitai sutaisyti.

Skambinti
Nuoroda