fbpx
4.9 ★★★★★
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Search in posts
Search in pages

Xiaomi Mi 9 SE Remontas

Xiaomi Mi 9 SE Remontas
 • Diagnostika 0€
 • Ekrano keitimas (Originalus) 119€
 • Ekrano keitimas (Analogas) Kainos teirautis
 • Stiklo keitimas Kainos teirautis
 • Baterijos keitimas (Analogas) Kainos teirautis
 • Baterijos keitimas (Originali) Kainos teirautis
 • Nugarėlės keitimas Kainos teirautis
 • Kameros stikliuko keitimas Kainos teirautis
 • Galinės kameros keitimas Kainos teirautis
 • Priekinės kameros keitimas Kainos teirautis
 • Krovimo lizdo keitimas Kainos teirautis
Button Example

Remontas per 1 valandą

Xiaomi serijos telefonų remontą kokybiškai galime atlikti per 1 valandą. Tik rimtesnių nestandartinių gedimų remontas gali užtrukti ilgiau, apie tai Jūs būsite informuoti.

Pakaitinis telefonas

Jeigu yra būtinybė, remonto laikotorpiui, nemokamai galime suteikti pakaitinį mobilųjį telefoną

Kurjerio iškvietimas

Kurjerių pagalba, įrenginius remontui, galime surinkti ir iš kitų miestų. Paskambinkite mums ir mes nedelsiant viską išspręsime.

12 mėnesių garantija

Xiaomi serijos telefonų remontui suteikiame 3 mėnesių garantiją.

Xiaomi Mi 9 SE stiklo ar ekrano keitimas paprastai atliekamas per 1-3 valandas,  galinio dangtelio keitimas per 2-4 valandas, o baterijos keitimas per 1-2 valandas. Darbus atliekame vietoje, todėl orientuojamės į greitą ir kokybišką darbų atlikimą.

Taip, Xiaomi Mi 9 SE remonto darbams suteikiame 3 mėnesių garantiją. 

Taip, galime pakeisti Xiaomi Mi 9 SE kameros stikliuką. Jam sudužus rekomenduojame užsiklijuoti pažeistą stikliuką su lipnia juosta, kad į vidų nepatektų dulkių ar kitokio purvo ir nebūtų pažeista kamera, taip išvengsite didesnių investicijų. 

Atitinkamais atvejais viso ekrano keitimo gali būti išvengta, pakeičiant tik ekrano stikliuką. Xiaomi Mi 9 SE ekrano stikliuką galima pakeisti tik tada, jei ekranas neturi jokių dėmių, taškų, spalvotų linijų ir jei jis nemirga. Taip pat ekranas turi būti originalus.  

Nesuprastės, nes išlieka jūsų originalus ekranas.

Taip, pakaitinis telefonas nemokamai suteikiamas visam remonto laikotarpiui.

Po ekrano arba stikliuko keitimo visada rekomenduojame savo klientams užsiklijuoti apsauginį stiklą. Papildomas apsauginis sluoksnis apsaugos jūsų įrenginį nuo įbrėžimų, bei sumažins tikimybę dužti smūgio metu. Tai nedidelė investicija, kuri padės sutaupyti ateityje.

Apie Xiaomi Mi 9 SE telefono remontą

Fixas yra specializuota Xiaomi telefonų ir kitų telekomunikacijos elektronikos įrenginių gamintojų taisykla Vilniuje, greitai ir kokybiškai keičiame skilusius telefonų ir kitų įrenginių stiklus ir ekranus. Pas mus dirba didelę patirtį sukaupę remonto meistrai, dirbame su specializuota įranga, atliekame įvairius remonto darbus, įrenginį kurjerio pagalba galime iš Jūsų atsivežti pas save, taip pat remonto darbams suteikiame garantiją.

Fixas taisykloje gali būti atlikti šie remontai: Xiaomi Mi 9 SE stikliuko keitimas, Xiaomi Mi 9 SE akumuliatoriaus keitimas, Xiaomi Mi 9 SE baterijos keitimas, Xiaomi Mi 9 SE mygtukų ar Xiaomi Mi 9 SE kameros keitimas, Xiaomi Mi 9 SE krovimo lizdo šleifo bei visų kitų Xiaomi Mi 9 SE komponentų remontai ar pakeitimai. Visuomet nemokamai atliekame diagnostiką, tuomet efektyviai nustatę telefono problemas, galime rasti sprendimus, kaip jas pašalinti. Taip pat esant poreikiui visam remonto laikotarpiui galime pasiūlyti pakaitinį telefoną.

Xiaomi Mi 9 SE ekrano keitimas

Xiaomi Mi 9 SE ekrano įskilimas, sudužimas ar kitoks ekrano pažeidimas – mūsų taisykloje tai gali būti sutvarkyta. Jei buvo pažeistas ekranas, galime jį pakeisti nauju arba analogu, tačiau dažniausiai būna reikalingas ne ekrano, o tik Xiaomi Mi 9 SE stikliuko keitimas. Tam tikrais atvejais galima išvengti viso ekrano keitimo, pakeičiant tik ekrano stikliuką. Xiaomi Mi 9 SE ekrano stikliuką galima pakeisti tik tada, kai ekrane nėra dėmių, taškų, spalvotų linijų ir jis nemirga. Be to, ekranas turi būti originalus.

Xiaomi Mi 9 SE baterijos keitimas

Kasdien naudojantis savo Xiaomi Mi 9 SE telefonu Jūs stipriai apkraunate savo telefono bateriją. Jūsų telefono akumuliatorius laikui bėgant praranda savo talpą ir Jums vis greičiau pradeda išsikrauti. Mes savo specializuotoje taisykloje galime išspręsti šią problemą. Per 1 – 2 valandas galime pakeisti greitai ir pigiai Jūsų Xiaomi Mi 9 SE telefono bateriją. Prireikus remonto laikui suteikiame pakaitinį telefoną.

Patikimas Xiaomi Mi 9 SE remontas gera kaina

Kreipkitės pas mus jei prireikė įvairaus Xiaomi remonto – smulkaus ar rimtesnio. Fixas mobiliųjų telefonų taisykla specializuojasi Xiaomi serijos telefonų bei kitų įrenginių remontu. Vis daugiau klientų mus rekomenduoja savo pažįstamiems arba palieka teigiamus atsiliepimus internete. Sugrįžtantiems klientams visada pritaikome nuolaidas. Tad galime garantuoti ne tik gerą kainą, bet ir patikimumą. Dirbame visoje Lietuvoje, Vilniuje dirbame Naujamiestyje, priešais RIMI Hypermarket prekybos centrą, o kituose miestuose kurjerio pagalba nemokamai galime iš Jūsų pasiimti telefoną ir jį greitai sutaisyti.

Skambinti
Nuoroda