fbpx
4.9 ★★★★★
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Search in posts
Search in pages

Asus Rog 3 Remontas

Asus Rog 3 Remontas
  • Diagnostika 0€
  • Ekrano keitimas (Originalus) 199€
  • Stiklo keitimas 149€
  • Baterijos keitimas (Analogas) Kainos teirautis
  • Baterijos keitimas (Originali) Kainos teirautis
  • Nugarėlės keitimas Kainos teirautis
  • Kameros stikliuko keitimas Kainos teirautis
  • Galinės kameros keitimas Kainos teirautis
  • Priekinės kameros keitimas Kainos teirautis
  • Krovimo lizdo keitimas Kainos teirautis
Button Example

Remontas per 1 valandą

Asus telefonų remontą kokybiškai galime atlikti per 1 valandą. Tik rimtesnių nestandartinių gedimų remontas gali užtrukti ilgiau, apie tai Jūs būsite informuoti.

Pakaitinis telefonas

Jeigu yra būtinybė, remonto laikotorpiui, nemokamai galime suteikti pakaitinį mobilųjį telefoną

Kurjerio iškvietimas

Kurjerių pagalba, įrenginius remontui, galime surinkti ir iš kitų miestų. Paskambinkite mums ir mes nedelsiant viską išspręsime.

3 mėnesių garantija

Asus telefonų remontui suteikiame 3 mėnesių garantiją.

Asus Rog 3 stiklo ar ekrano keitimas paprastai atliekamas per 1-3 valandas,  galinio dangtelio keitimas per 2-4 valandas, o baterijos keitimas per 1-2 valandas. Darbus atliekame vietoje, todėl orientuojamės į greitą ir kokybišką darbų atlikimą.

Taip, Asus Rog 3 remonto darbams suteikiame 3 mėnesių garantiją. 

Taip, galime pakeisti Asus Rog 3 kameros stikliuką. Jam sudužus rekomenduojame užsiklijuoti pažeistą stikliuką su lipnia juosta, kad į vidų nepatektų dulkių ar kitokio purvo ir nebūtų pažeista kamera, taip išvengsite didesnių investicijų. 

Atitinkamais atvejais viso ekrano keitimo gali būti išvengta, pakeičiant tik ekrano stikliuką. Asus Rog 3 ekrano stikliuką galima pakeisti tik tada, jei ekranas neturi jokių dėmių, taškų, spalvotų linijų ir jei jis nemirga. Taip pat ekranas turi būti originalus.  

Nesuprastės, nes išlieka jūsų originalus ekranas.

Taip, pakaitinis telefonas nemokamai suteikiamas visam remonto laikotarpiui.

Po ekrano arba stikliuko keitimo visada rekomenduojame savo klientams užsiklijuoti apsauginį stiklą. Papildomas apsauginis sluoksnis apsaugos jūsų įrenginį nuo įbrėžimų, bei sumažins tikimybę dužti smūgio metu. Tai nedidelė investicija, kuri padės sutaupyti ateityje.

Apie Asus Rog 3 telefono remontą

Fixas yra specializuota Asus telefonų ir kitų telekomunikacijos elektronikos įrenginių gamintojų taisykla Vilniuje, greitai ir kokybiškai keičiame skilusius telefonų ir kitų įrenginių stiklus ir ekranus. Pas mus dirba didelę patirtį sukaupę remonto meistrai, dirbame su specializuota įranga, atliekame įvairius remonto darbus, įrenginį kurjerio pagalba galime iš Jūsų atsivežti pas save, taip pat remonto darbams suteikiame garantiją.

Fixas taisykloje gali būti atlikti šie remontai: Asus Rog 3 stikliuko keitimas, Asus Rog 3 akumuliatoriaus keitimas, Asus Rog 3 baterijos keitimas, Asus Rog 3 mygtukų ar Asus Rog 3 kameros keitimas, Asus Rog 3 krovimo lizdo šleifo bei visų kitų komponentų remontai ar pakeitimai. Visuomet nemokamai atliekame diagnostiką, tuomet efektyviai nustatę telefono problemas, galime rasti sprendimus, kaip jas pašalinti. Taip pat esant poreikiui visam remonto laikotarpiui galime pasiūlyti pakaitinį telefoną.

Asus Rog 3 ekrano keitimas

Asus Rog 3 ekrano įskilimas, sudužimas ar kitoks ekrano pažeidimas – mūsų taisykloje tai gali būti sutvarkyta. Jei buvo pažeistas ekranas, galime jį pakeisti nauju arba analogu, tačiau dažniausiai būna reikalingas ne ekrano, o tik Asus Rog 3 stikliuko keitimas. Tam tikrais atvejais galima išvengti viso ekrano keitimo, pakeičiant tik ekrano stikliuką. Asus Rog 3 ekrano stikliuką galima pakeisti tik tada, kai ekrane nėra dėmių, taškų, spalvotų linijų ir jis nemirga. Be to, ekranas turi būti originalus.

Asus Rog 3 baterijos keitimas

Kasdien naudojantis savo Asus Rog 3 telefonu Jūs stipriai apkraunate savo telefono bateriją. Jūsų Asus Rog 3 telefono akumuliatorius laikui bėgant praranda savo talpą ir Jums vis greičiau pradeda išsikrauti. Mes savo specializuotoje taisykloje galime išspręsti šią problemą. Per 1 – 2 valandas galime pakeisti greitai ir pigiai Jūsų Asus Rog 3 telefono bateriją. Prireikus remonto laikui suteikiame pakaitinį telefoną.

Patikimas Asus Rog 3 remontas gera kaina

Kreipkitės pas mus jei prireikė įvairaus Asus Rog 3 remonto – smulkaus ar rimtesnio. Fixas mobiliųjų telefonų taisykla specializuojasi Asus telefonų bei kitų įrenginių remontu. Vis daugiau klientų mus rekomenduoja savo pažįstamiems arba palieka teigiamus atsiliepimus internete. Sugrįžtantiems klientams visada pritaikome nuolaidas. Tad galime garantuoti ne tik gerą kainą, bet ir patikimumą. Dirbame visoje Lietuvoje, Vilniuje dirbame Naujamiestyje, priešais RIMI Hypermarket prekybos centrą, o kituose miestuose kurjerio pagalba nemokamai galime iš Jūsų pasiimti telefoną ir jį greitai sutaisyti.

Skambinti
Nuoroda