fbpx
4.9 ★★★★★
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Search in posts
Search in pages

Huawei MatePad SE (2021) Remontas

Huawei MatePad SE (2021) Remontas
  • Diagnostika 0€
  • Ekrano keitimas (Originalus) Kainos teirautis
  • Ekrano keitimas (Analogas) Kainos teirautis
  • Stiklo keitimas Kainos teirautis
  • Baterijos keitimas (Analogas) Kainos teirautis
  • Baterijos keitimas (Originali) Kainos teirautis
  • Krovimo lizdo keitimas Kainos teirautis
Button Example

Remontas per 1 valandą

Huawei Pad planšečių remontą kokybiškai galime atlikti per 1 valandą. Tik rimtesnių nestandartinių gedimų remontas gali užtrukti ilgiau, apie tai Jūs būsite informuoti.

Kurjerio iškvietimas

Kurjerių pagalba, įrenginius remontui, galime surinkti ir iš kitų miestų. Paskambinkite mums ir mes nedelsiant viską išspręsime.

3 mėnesių garantija

Huawei Pad remontui suteikiame 3 mėnesių garantiją.

Huawei MatePad SE (2021) stiklo ar ekrano keitimas paprastai atliekamas per 1-3 valandas, o baterijos keitimas per 1-2 valandas. Darbus atliekame vietoje, todėl orientuojamės į greitą ir kokybišką darbų atlikimą.

Taip, Huawei MatePad SE (2021) remonto darbams suteikiame 3 mėnesių garantiją. 

Taip, galime pakeisti Huawei MatePad SE (2021) kameros stikliuką. Jam sudužus rekomenduojame užsiklijuoti pažeistą stikliuką su lipnia juosta, kad į vidų nepatektų dulkių ar kitokio purvo ir nebūtų pažeista kamera, taip išvengsite didesnių investicijų. 

Atitinkamais atvejais viso ekrano keitimo gali būti išvengta, pakeičiant tik ekrano stikliuką. Huawei MatePad SE (2021) ekrano stikliuką galima pakeisti tik tada, jei ekranas neturi jokių dėmių, taškų, spalvotų linijų ir jei jis nemirga. Taip pat ekranas turi būti originalus.  

Nesuprastės, nes išlieka jūsų originalus ekranas.

Po ekrano arba stikliuko keitimo visada rekomenduojame savo klientams užsiklijuoti apsauginį stiklą. Papildomas apsauginis sluoksnis apsaugos jūsų įrenginį nuo įbrėžimų, bei sumažins tikimybę dužti smūgio metu. Tai nedidelė investicija, kuri padės sutaupyti ateityje.

Apie Huawei Pad planšetės remontą

Fixas yra specializuota Huawei Pad ir kitų telekomunikacijos elektronikos įrenginių gamintojų taisykla Vilniuje, greitai ir kokybiškai keičiame skilusius planšečių ir kitų įrenginių stiklus ir ekranus. Pas mus dirba didelę patirtį sukaupę remonto meistrai, dirbame su specializuota įranga, atliekame įvairius remonto darbus, įrenginį kurjerio pagalba galime iš Jūsų atsivežti pas save, taip pat remonto darbams suteikiame garantiją.

Fixas taisykloje gali būti atlikti šie remontai: Huawei MatePad SE (2021) stikliuko keitimas, Huawei MatePad SE (2021) akumuliatoriaus keitimas, Huawei MatePad SE (2021) mygtukų keitimas, Huawei MatePad SE (2021) krovimo lizdo šleifo bei visų kitų Huawei MatePad SE (2021) komponentų remontai ar pakeitimai. Visuomet nemokamai atliekame diagnostiką, tuomet efektyviai nustatę Huawei MatePad SE (2021) planšetės problemas, galime rasti sprendimus, kaip jas pašalinti. 

Huawei Pad ekrano keitimas

Huawei MatePad SE (2021) ekrano įskilimas, sudužimas ar kitoks ekrano pažeidimas – mūsų taisykloje tai gali būti sutvarkyta. Jei buvo pažeistas Huawei MatePad SE (2021) ekranas, galime jį pakeisti nauju arba analogu, tačiau dažniausiai būna reikalingas ne ekrano, o tik Huawei MatePad SE (2021) stikliuko keitimas. Tam tikrais atvejais galima išvengti viso ekrano keitimo, pakeičiant tik ekrano stikliuką. Huawei MatePad SE (2021) ekrano stikliuką galima pakeisti tik tada, kai ekrane nėra dėmių, taškų, spalvotų linijų ir jis nemirga. Be to, ekranas turi būti originalus.

Huawei Pad baterijos keitimas

Kasdien naudojantis savo Huawei MatePad SE (2021) planšete Jūs stipriai apkraunate savo įrenginio bateriją. Jūsų Huawei MatePad SE (2021) planšetės akumuliatorius laikui bėgant praranda savo talpą ir Jums vis greičiau pradeda išsikrauti. Mes savo specializuotoje taisykloje galime išspręsti šią problemą. Per 1 – 2 valandas galime pakeisti greitai ir pigiai Jūsų Huawei MatePad SE (2021) planšetės bateriją.

Patikimas Huawei Pad remontas gera kaina

Kreipkitės pas mus jei prireikė įvairaus Huawei MatePad SE (2021) remonto – smulkaus ar rimtesnio. Fixas mobiliųjų įrenginių taisykla specializuojasi Huawei Pad planšečių bei kitų įrenginių remontu. Vis daugiau klientų mus rekomenduoja savo pažįstamiems arba palieka teigiamus atsiliepimus internete. Sugrįžtantiems klientams visada pritaikome nuolaidas. Tad galime garantuoti ne tik gerą kainą, bet ir patikimumą. Dirbame visoje Lietuvoje, Vilniuje dirbame Naujamiestyje, priešais RIMI Hypermarket prekybos centrą, o kituose miestuose kurjerio pagalba nemokamai galime iš Jūsų pasiimti įrenginį ir jį greitai sutaisyti.

Skambinti
Nuoroda