Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Search in posts
Search in pages

iPad Pro 11 (4th Gen) Remontas

iPad Pro 11 (4th Gen) Remontas
  • Diagnostika 0€
  • Ekrano keitimas (Originalus) 299€
  • Stiklo keitimas 219€
  • Baterijos keitimas (Analogas) 119€
  • Krovimo lizdo keitimas Kainos teirautis
  • Korpuso keitimas Kainos teirautis
Button Example

Remontas per 1 valandą

iPad planšečių remontą kokybiškai galime atlikti per 1 valandą. Tik rimtesnių nestandartinių gedimų remontas gali užtrukti ilgiau, apie tai Jūs būsite informuoti.

Kurjerio iškvietimas

Kurjerių pagalba, įrenginius remontui, galime surinkti ir iš kitų miestų. Paskambinkite mums ir mes nedelsiant viską išspręsime.

3 mėnesių garantija

iPad planšečių remontui suteikiame 3 mėnesių garantiją.

iPad Pro 11 (4th Gen) stiklo ar ekrano keitimas paprastai atliekamas per 1-3 valandas, o baterijos keitimas per 1-2 valandas. Darbus atliekame vietoje, todėl orientuojamės į greitą ir kokybišką darbų atlikimą.

Taip, iPad Pro 11 (4th Gen) remonto darbams suteikiame 3 mėnesių garantiją. 

Ne, jei Jūsų iPad Pro 11 (4th Gen) planšetės ekranas nereaguoja tik į prisilietimus Jums užteks pasikeisti tik patį stiklą, kadangi lietimus fiksuojantis sensorius iPad planšetėms keičiasi kartu su stiklu.

Atitinkamais atvejais viso ekrano keitimo gali būti išvengta, pakeičiant tik ekrano stikliuką. iPad Pro 11 (4th Gen) ekrano stikliuką galima pakeisti tik tada, jei ekranas neturi jokių dėmių, taškų, spalvotų linijų ir jei jis nemirga. Taip pat ekranas turi būti originalus.  

Nesuprastės, nes išlieka jūsų originalus ekranas.

Po ekrano arba stikliuko keitimo visada rekomenduojame savo klientams užsiklijuoti apsauginį stiklą. Papildomas apsauginis sluoksnis apsaugos jūsų įrenginį nuo įbrėžimų, bei sumažins tikimybę dužti smūgio metu. Tai nedidelė investicija, kuri padės sutaupyti ateityje.

Apie iPad planšetės remontą

Fixas yra specializuota iPad ir kitų telekomunikacijos elektronikos įrenginių gamintojų taisykla Vilniuje, greitai ir kokybiškai keičiame skilusius planšečių ir kitų įrenginių stiklus ir ekranus. Pas mus dirba didelę patirtį sukaupę remonto meistrai, dirbame su specializuota įranga, atliekame įvairius remonto darbus, įrenginį kurjerio pagalba galime iš Jūsų atsivežti pas save, taip pat remonto darbams suteikiame garantiją.

Fixas taisykloje gali būti atlikti šie remontai: iPad Pro 11 (4th Gen) stikliuko keitimas, iPad Pro 11 (4th Gen) akumuliatoriaus keitimas, iPad Pro 11 (4th Gen) mygtukų keitimas, iPad Pro 11 (4th Gen) krovimo lizdo šleifo bei visų kitų komponentų remontai ar pakeitimai. Visuomet nemokamai atliekame diagnostiką, tuomet efektyviai nustatę planšetės problemas, galime rasti sprendimus, kaip jas pašalinti. 

iPad ekrano keitimas

iPad Pro 11 (4th Gen) ekrano įskilimas, sudužimas ar kitoks ekrano pažeidimas – mūsų taisykloje tai gali būti sutvarkyta. Jei buvo pažeistas ekranas, galime jį pakeisti nauju arba analogu, tačiau dažniausiai būna reikalingas ne ekrano, o tik iPad Pro 11 (4th Gen) stikliuko keitimas. Tam tikrais atvejais galima išvengti viso ekrano keitimo, pakeičiant tik ekrano stikliuką. iPad Pro 11 (4th Gen) ekrano stikliuką galima pakeisti tik tada, kai ekrane nėra dėmių, taškų, spalvotų linijų ir jis nemirga. Be to, ekranas turi būti originalus.

iPad baterijos keitimas

Kasdien naudojantis savo iPad Pro 11 (4th Gen) planšete Jūs stipriai apkraunate savo įrenginio bateriją. Jūsų planšetės akumuliatorius laikui bėgant praranda savo talpą ir Jums vis greičiau pradeda išsikrauti. Mes savo specializuotoje taisykloje galime išspręsti šią problemą. Per 1 – 2 valandas galime pakeisti greitai ir pigiai Jūsų iPad Pro 11 (4th Gen) planšetės bateriją.

Patikimas iPad remontas gera kaina

Kreipkitės pas mus jei prireikė įvairaus iPad Pro 11 (4th Gen) remonto – smulkaus ar rimtesnio. Fixas mobiliųjų įrenginių taisykla specializuojasi Apple iPad planšečių bei kitų įrenginių remontu. Vis daugiau klientų mus rekomenduoja savo pažįstamiems arba palieka teigiamus atsiliepimus internete. Sugrįžtantiems klientams visada pritaikome nuolaidas. Tad galime garantuoti ne tik gerą kainą, bet ir patikimumą. Dirbame visoje Lietuvoje, Vilniuje dirbame Naujamiestyje, priešais RIMI Hypermarket prekybos centrą, o kituose miestuose kurjerio pagalba nemokamai galime iš Jūsų pasiimti įrenginį ir jį greitai sutaisyti.

Skambinti
Nuoroda