Ar dužus iPhone ekrano stikliukui būtina keisti visą ekraną?

Tokį klausimą gana dažnai tenka išgirsti iš klientų sudaužiusių savo iPhone ekrano stikliuką. Jei Jūsų ekranas yra originalus, sudaužiusius tik ekrano stikliuką (po dūžio ekranas rodo vaizdą be jokių dėmių ar išsiliejimų ir gerai valdosi), viso ekrano keisti nebūtina.

Specialiai pritaikyta įranga galimas tik ekrano stikliuko pakeitimas. Pakeitus tik iPhone ekrano stiklą – lieka originalus lcd modulis, todėl išsaugomos originalios ekrano spalvos, jautrumas bei kokybė. Tokiu būdu atnaujintas ekranas, lyginant su analoginiu ekranu, žymiai gražiau įsistato į telefono korpusą .

Keli mitai apie ekranus perklijuotais stiklais:

  • Po stikliuko perklijavimo po stiklu kaupiasi dulkės. Perklijavimo procese naudojama speciali įranga stikliukų perklijavimui bei specialūs šviesai pralaidūs klijai (OCA), dulkės po stiklu gali patekti nebent gamybos procese, jei dirba nepatyrę specialistai ar naudojama netinkama įranga. Tačiau po perklijavimo, atlikus visus darbus kokybiškai , dulkės po stiklu kauptis tikrai negali.
  • Po stiklo perklijavimo ekranas prastai valdosi. Stiklo perklijavimo metu išsaugomas originalus iPhone lcd modulis (originalus lcd modulis yra kartu su dalimi atsakinga ir už ekrano valdymąsi) todėl perklijuoti ekranai išlaiko savo originalias jautrumo savybes, todėl blogai besivaldančių ekranų pasitaiko ypač retai, priešingai nei įdėjus analoginį ekraną, su analoginiais ekranais valdymosi problemų pasitaiko žymiai dažniau.
  • Po kurio laiko, panaudojus telefoną, ekranas „atsiklijavo“. Kaip jau minėta anksčiau, naujas stiklas prie lcd modulio klijuojamas specialiais, šviesai pralaidžiais klijais, naudojant tam skirtą įrangą. Todėl pats stiklas nuo lcd modulio atsiklijuoti negali. Atsiklijuoti gali tik ekrano rėmelis jei jis priklijuotas prie ekrano stiklo su „karštais“ klijais. Tačiau mūsų taisykloje naudojami stiklai su rėmeliais priklijuotais „šaltais“ klijais, kurie yra žymiai stipresni nei anksčiau minėti klijai, todėl atsiklijavimo atvejai itin reti.

Taigi jei norite ir toliau džiaugtis originaliomis ekrano spalvomis bei kitais originalaus ekrano privalumais, kviečiame užsukti į mūsų taisyklą Vilniuje ir pasikeisti Jūsų dužusį iPhone ekrano stiklą. O jei nutiko taip, kad dužo visas telefono ekranas, ne bėda, pakeisime ir visą ekraną,  įstatydami originalų restauruotą ekraną.

Parašykite komentarą

Skambinti
Nuoroda