fbpx
4.9 ★★★★★

Ekrano vaizdo įrašymas iPhone ar iPad įrenginyje.

Jei jums reikalinga patikima ir sklandžiai veikianti ekrano vaizdo įrašymo funkcija, papildomos trečiųjų šalių programėlės nereikalingos. Ši funkcija integruota į jūsų telefono ar planšetinio kompiuterio sistemą.

Norint pradėti naudoti ekrano įrašymą savo iOS ar iPadOS įrenginyje, funkciją reikia  pridėti į “Control centre”:

  1. Atidarykite “Settings” savo iPhone ar iPad ir pasirinkite “Control centre”.
  2. Pasirinkite “Screen recorder” ir paspauskite „+” taip ekrano įrašymas bus pridėtas į įtrauktų funkcijų skyrių.
  3. Atidarykite valdymo centrą savo įrenginyje. Paspauskite ir palaikykite įrašymo ženkliuką (pavaizduota nuotraukoje). Atsidarius papildomam langui, galite išjungti arba įjungti mikrofoną. T.y Rašant ekrano video, kartu galite įrašyti ne tik sisteminius garsus, bet ir savo balsą.

Svarbu pažymėti, kad sistema vaizdo įrašus automatiškai išsaugo į nuotraukas. Tačiau galite pasirinkti transliuoti įrašymą į kitas palaikomas programas, tokias kaip „Facebook Messenger“, „Telegram“ ir kt.

Pravartu atkreipti dėmesį, jog ekrano įrašymo metu, bus įrašyta viskas, kas pasirodys sistemoje, įskaitant ir pranešimus. Jei nenorite, kad taip įvyktų, galite įjungti “Plane” arba „Focus/Do Not Disturb”, kad pranešimai neatsirastų ekrano įrašymo metu.

  1. Sukonfigūravus jums tinkamus nustatymus, paspauskite “Start Recording” mygtuką. Įrašymas prasidės po trijų sekundžių.
  2. Norint sustabdyti ekrano įrašymą, reikia paspausti raudoną įrašymo ženkliuką, viršutiniame ekrano kampe ir pasirinkti „Stop“ pasirodžiusiame langelyje arba atidaryti “Control Centre” ir paspausti raudoną mygtuką „Įrašyti“.

 

 

iPhone ekrano irasymas
iPhone ekrano irasymas
iPhone ekrano irasymas
iPhone ekrano irasymas
iPhone ekrano irasymas
Skambinti
Nuoroda